CollEc: ranking for betweenness

25101 Barbara Sianesi [psi28]
25102 Joan Paredes [ppa544]
25103 Bastian Stockinger [pst800]
25104 King Banaian [pba421]
25105 Amaya Vega [pve248]
25106 Deniz Gevrek [pge109]
25107 Tam Tran [ptr403]
25108 Brian Beach [pbe1014]
25109 Rodrigo Saens [psa695]
25110 Peter Navarro [pna282]
25111 Zurab Sajaia [psa427]
25112 Curtis Taylor [pta252]
25113 Ian Gregory-Smith [pgr478]
25114 Jose Guillermo Diaz [pda560]
25115 Shu Wu [pwu71]
25116 Petyo Bonev [pbo816]
25117 John Henry [phe578]
25118 Wolfgang Habla [pha858]
25119 Alberto Bennardo [pbe1083]
25120 Irene Selwaness [pse536]
25121 Penelope Smith [psm217]
25122 Antonio Barbosa [pba74]
25123 Delphine Remillon [pre345]
25124 Renatas Kizys [pki322]
25125 Julie Riise [pko422]
25126 Tristan Reed [pre545]
25127 bahar sağlam [psa726]
25128 Jose Romero [pro805]
25129 Alisher Aldashev [pal337]
25130 Marc Pourroy [ppo417]
25131 Matthew Embrey [pem38]
25132 Lori Curtis [pcu89]
25133 Afia Malik [pma704]
25134 Benoit Crutzen [pcr177]
25135 Riadh Ben Jelili [pbe838]
25136 Andrea Mühlenweg [pmh11]
25137 Elio Canestrelli [pca511]
25138 Shawn Tan [pta515]
25139 Jon Wongswan [pwo162]
25140 Svenn Jensen [pje183]
25141 Domenico Piccolo [ppi354]
25142 Mika Meitz [pme81]
25143 Gabriel Mathy [pma1446]
25144 Federico Tagliati [pta728]
25145 Jorge González Chapela [pgo449]
25146 Benjamin Keen [pke70]
25147 Ludovico Carrino [pca1341]
25148 Tim Komarek [pko892]
25148 Yves Jégourel [pjg2]
25150 Pei Kuang [pku353]
25151 Erik Jenelius [pje98]
25152 Kibrom Abay [pab253]
25153 Concetta Mendolicchio [pme399]
25154 Maddalena Honorati [pho257]
25155 Gerardo Ferrara [pfe449]
25156 Ayako Saiki [psa932]
25157 Giovanni Millo [pmi213]
25158 Raimondello Orsini [por79]
25159 Michael Gibbs [pgi46]
25160 Alejandro Esteller-Moré [pes8]
25161 Joan Camilo Granados [pgr313]
25162 Nannan Lundin [plu139]
25163 Kenneth Stewart [pst519]
25164 Linda Welling [pwe28]
25165 Dean McCorkle [pmc296]
25166 Juan Soto Díaz [pso375]
25167 Ole Rummel [pru2]
25168 Alexandra Bernasek [pbe1089]
25169 Magnus Wikström [pwi114]
25170 Jean Dubé [pdu384]
25171 Mikkel Plagborg-Moller [ppl107]
25172 Steeve Marchand [pma2490]
25173 Maria Bas [pba1063]
25174 Fernando Barbosa Filho [pba1124]
25175 Jochen Güntner [pgn11]
25176 Ruben Segura-Cayuela [pse159]
25177 Firat Yaman [pya531]
25178 Chung-Yi Tse [pts45]
25179 Brennan Thompson [pth117]
25180 Merxe Tudela [ptu84]
25181 Benjamin Wood [pwo203]
25182 Arash Nekoei [pne262]
25183 Sanghack Lee [ple226]
25184 Alan Freeman [pfr102]
25185 Gabrielle Lesur-Irichabeau [ple562]
25186 Hédi Essid [pes187]
25187 Sizhong Sun [psu221]
25188 Costas Leon [ple91]
25189 Tetsuya Matsubayashi [pma2538]
25190 Philippos Louis [plo322]
25191 Andreas Beerli [pbe842]
25192 Christopher Gust [pgu329]
25193 Justin Trogdon [ptr37]
25194 Mark Andrew [pan100]
25195 Dalia Ghanem [pgh196]
25196 Adrián Rodríguez Miranda [pro616]
25197 Sandra Ludwig [plu201]
25198 Charles Baum II [pba503]
25199 Marcel Richter [pri297]
25199 Stan Veuger [pve299]