CollEc: ranking for betweenness

19901 ANA MARIA MARTÍN ARROYUELOS [pan262]
19902 Carlos Zarazaga [pza3]
19903 Kent Olson [pol184]
19904 Chris Hand [pha119]
19905 Florence Jaumotte [pja389]
19906 Karl Farmer [pfa278]
19907 Catherine Guirkinger [pgu506]
19908 Denis Claude [pcl43]
19909 Mindy Marks [pma1569]
19910 Ewa Stanisławska [pst759]
19911 Bruce Tether [pte75]
19912 Harald Pfeifer [ppf11]
19913 GEORGIOS ARGITIS [par208]
19914 Kang-Kook Lee [ple473]
19915 Stephan Siegel [psi489]
19916 birger wernerfelt [pwe107]
19917 Silvia Sonderegger [pso224]
19918 Mark Van Boening [pva569]
19919 C.J. Krizan [pkr69]
19920 Davide Azzolini [paz60]
19921 Chang Hong [pho594]
19922 Arman Avadikyan [pav22]
19923 Franziska Tausch [pta355]
19924 Timothy Bond [pbo438]
19925 Valentina Peruzzi [ppe755]
19926 Francesco Serti [pse211]
19927 Fernando Cardim de Carvalho [pca959]
19928 Gilad Sorek [pso171]
19929 Philippe Moës [pmo97]
19930 Shubhasish Barua [pba657]
19931 Jason Saving [psa850]
19932 Doruk İriş [pri222]
19933 Andreea Mirica [pmi776]
19934 Stefano Soccorsi [pso568]
19935 Clara Delavallade [pde355]
19936 Nagesh Kumar [pku219]
19936 Mira Fischer [pfi258]
19938 John Spraggon [psp74]
19939 Sumeet Gulati [pgu222]
19940 Norbert Schanne [psc314]
19941 Edward Gramlich [pgr216]
19942 Erik Canton [pca254]
19943 Oliver de Groot [pde800]
19944 Pamfili Antipa [pan377]
19945 Lesley Turner [ptu137]
19946 Katja Heinisch [pdr65]
19947 Ton Vorst [pvo117]
19948 Pamela Jakiela [pja260]
19949 Leonardo Martinez [pma1579]
19950 Santosh Anagol [pan160]
19951 Simona Malovana [pma2281]
19952 Maurice Roche [pro129]
19953 Fabian Lindner [pli851]
19954 Emilio Gutierrez [pgu339]
19955 Enkelejda Havari [pha751]
19956 Roland Vaubel [pva508]
19957 Elisa Faraglia [pfa164]
19958 Erick Gong [pgo465]
19959 Thomas Lange [pla185]
19960 James Warren [pwa491]
19961 Philipp Doerrenberg [pdo276]
19962 Hari Dulal [pdu169]
19963 Alberto Bagnai [pba221]
19964 Burkhard Schipper [psc31]
19965 Jing Cai [pca932]
19966 David Kohn [pko701]
19967 Zhifu Mi [pmi632]
19968 A. K. M. Nurul Hossain [pho499]
19969 Daniel Preve [ppr256]
19970 Jay Hong [pho103]
19971 Enrique Montes-Uribe [pmo1158]
19972 Gaetano D'Adamo [pda582]
19973 Luca Pellerano [ppe788]
19974 Paolo Pini [ppi270]
19975 Eran Yashiv [pya27]
19976 Gustav Martinsson [pma2129]
19977 Jorge Fernández-Ruiz [pfe521]
19978 Steffen Juranek [pju134]
19979 Francesca Rossi [pro837]
19980 Caspar Siegert [psi713]
19981 Agustin Maravall [pma1221]
19982 Heinz Handler [pha136]
19983 Basel Awartani [paw37]
19984 santiago dodero [pdo286]
19985 Lucien Gardiol [pga204]
19986 Di Zeng [pze141]
19987 Pamela Kaval [pka269]
19988 Fernando Pueyo [ppu9]
19989 Stjepan Srhoj [psr57]
19990 Blandine ZIMMER [pzi64]
19991 Matti Tuomala [ptu157]
19992 Aurélien Poissonnier [ppo271]
19993 John Chao [pch1536]
19994 Alban Moura [pmo975]
19995 Gulcin Gumus [pgu53]
19996 Angel Ubide [pub1]
19996 Ivica Dus [pdu46]
19998 Antoine Terracol [pte19]
19999 Núria Bosch [pbo849]
20000 Haluk Unal [pun48]